Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

25.01.2017   18:28Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові переселенці та місцеві мешканці навчалися як розпочати власний бізнес

Протягом 17-18 та 24-25 січня 2017 року в Чернігові відбулись тренінги з самозайнятості та розвитку власного бізнесу. Учасниками навчання стали внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, які проживають в Чернігівській області, та представники місцевої громади.

До заходу долучились і ті, хто вже розпочали свій бізнес і давно працює як приватні підприємці, і ті, які хочуть тільки започаткувати власну справу.

Під час тренінгу учасники набули нові знання та навички для започаткування та ведення власної справи, проаналізували ринок, дізнались про основи маркетингу та юридичні аспекти приватного підприємництва. Крім того, учасники тренінгу мали можливість навчитись складати бізнес-плани для реалізації власних ідей.

Після проходження тренінгу, учасники мають презентувати короткий опис власної ідеї. Тим, хто успішно захистить свої бізнес-плани, буде надаватись грантова допомога на закупівлю обладнання, професійної техніки та меблів, що необхідно для започаткування чи розширення висланої справи.

Як зазначив тренер заходу, представник Центру АХАЛАР, Юрій Трофіменко: «Приємно було працювати зі всіма учасниками даної програми. Багато хто вже прийшов з своїми ідеями, яким просто не вистачало чи впевненості у собі чи теоретичних знань та навичок. Протягом дводенних тренінгів ми спільно змогли розібрати всі загрози, можливості, слабкі та сильні сторони кожної ідеї. Позитивним результатом має стати успішний захист всіх бізнес-планів та реалізація власних ідей учасників тренінгу».

«Сьогодні дуже важливо підтримувати тих, хто постраждав під час конфлікту в Україні. Коли втрачаєш домівку, роботу, все, заради чого працював більшу частину життя, дуже важко залишитись вмотивованим та починати будувати все з початку на новому місці. Важливу роль в серії тренінгів, ми приділили саме мотивації. А набуті знання та навички мають стати теоретичною базою для започаткування власної справи», – наголошує керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова.

Заходи організовані Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в рамках реалізації проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).

 

Останні новини

Громадський центр правосуддя: підтримка та захист прав громадян в Чернігівській області 19:19

Попри складну та напружену ситуацію, спричинену повномасштабним вторгненням та гуманітарною кризою, своє функціонування продовжує Громадський центр правосуддя (ГЦП), що знаходиться в м. Чернігові, на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м. Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області.

Чернігівські поліцейські пройшли тренінг з протидії гендерно-зумовленому насильству 19:46

23 липня 2024 року для працівників відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області було проведено тренінг на тему «Ідентифікація, фіксація та перенаправлення постраждалих від гендерно-зумовленого насильства, в т. ч. воєнних злочинів».

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини 18:35

Навчатися та набувати нового досвіду у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) – важливий аспект у сучасному світі.