Останні публікації
17.02.2017 13:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові презентують результати опитування містян щодо довіри до поліції
У понеділок, 20 лютого 2017 року, об 11.00, в м.Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбудеться презентація результатів опитування «Оцінка думки громади міста Чернігова щодо діяльності місцевої поліції».
Протягом грудня 2016 – січня 2017 рр. проходило опитування чернігівців з метою визначення та формування пріоритетів охорони громадського порядку на території міста Чернігова.
Зокрема, завданнями дослідження є:
- оцінка громадою ефективності діяльності місцевої поліції, а також рівня довіри до неї;
- з’ясування думки громади щодо основних проблем у сфері безпеки міста;
- визначення стану готовності містян співпрацювати з поліцією у сфері забезпечення громадського порядку та можливих форм такої взаємодії.
Учасники:
Катерина Данькова, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби Управління патрульної служби м.Чернігова
Сергій Бриль, начальник сектору комунікації ГУ Національної поліції в Чернігівській області.
Місце проведення презентації: прес-центр «Чиста політика», вул. Гетьмана Полуботка, 6А
Час проведення: понеділок, 20 лютого 2017 року, об 11.00
Запрошуємо до участі представників громадських організацій, ЗМІ Чернігова та небайдужих громадян.
Контакти:
Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46
Опитування проводилося Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”
Останні новини
Відбувся круглий стіл щодо ідентифікації та перенаправленню постраждалих від насильства в умовах війни 21:24
У межах проєкту «Реагування та захист жертв сексуального та гендерно зумовленого насильства, пов’язаного з конфліктом» у Чернігові відбувся круглий стіл, присвячений ідентифікації та перенаправленню постраждалих від насильства.
Чернігів посилює систему запобігання та протидії домашньому насильству. 19:01
Напередодні всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові відбулася робоча зустріч, під час якої представники міських служб та громадських організацій обговорили спільні кроки для посилення місцевої системи реагування на домашнє та гендерно зумовлене насильство. У центрі уваги були координація між установами, доступність допомоги та розвиток спеціалізованих сервісів для постраждалих.
Молодіжні школи з протидії насильству стартували в Чернігові 17:23
В Чернігові проведені Молодіжні школи для учнів 10-11 класів ліцеїв Чернігівської області, а також тих, хто долучається до роботи в центрах роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.
