Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

04.06.2018   18:30Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чернігівським освітянам презентували Шкільні служби порозуміння

4 червня в Чернігові відбулось представлення досвіду впровадження Шкільних cлужб порозуміння. До заходу долучились профільні заступники директорів, психологи та соціальні педагоги навчальних закладів міста Чернігова.

Під час презентації учасники мали змогу розглянути, що таке Шкільна служба порозуміння (ШСП), яким чином цей інститут функціонує та як впливає на атмосферу вирішення конфліктів та формування безпечного середовища в навчальному закладі.

Організатори докладніше зупинились на підході та принципах роботи ШСП, впровадження методики медіації та програм формування безпеки в навчальному закладі. Крім того, на заході був презентований досвід різних областей України та інфраструктуру Шкільних служб порозуміння - де можна перейняти знання та обмінятись досвідом, як гуртуватися та розвиватися разом з колегами, яким чином поширювати відновні практики в школах в межах міста та області.

«Ми почали впроваджувати даний інститут ще в лютому-жовтні 2016 року в рамках пілотного проекту «Вирішення конфліктів та впровадження відновних практик серед дітей та молоді, уражених конфліктом» в місті Маріуполь. Так, у проекті прийняли участь 20 шкіл, пройшли навчання 200 учнів-медіаторів, було навчено 16 тренерів. 94% учнів вказали на зниження конфліктності в класі після створення Шкільних cлужб порозуміння в цільових школах» - зазначає Єлізавета Коваль, експертка ГО «Інститут миру і порозуміння».

Під час заходу, учасники активно приймали участь в обговоренні та наголосили на актуальності впровадження даного інституту в місті Чернігові.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Управління освіти Чернігівської міської ради та ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках реалізації проекту «Безпечний Чернігів – спільний інтерес, спільна відповідальність» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду “Відродження”.

Останні новини

Чернігівські правозахисники та волонтери посилили навики з лідерства та комунікацій 19:28

Продовжуємо працювати над підсиленням власного організаційного потенціалу в актуальних умовах та для ефективної роботи з вразливими групами. Цього разу працівники та волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини пройшли навчання на тему «Лідерство та ефективні комунікації в роботі громадського активіста».

Робоча зустріч з представником системи безоплатної правничої допомоги на Чернігівщині 19:19

Представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова та Ірина Бірюк провели робочу зустріч з представницею Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Іриною Протченко.

Робоча зустріч з представником Омбудсмана на Чернігівщині 19:07

Провели робочу зустріч з Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою.

Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Козелецькій та Кіптівській громадах 19:00

З моніторинговим візитом спільно з представницями ГУ Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області відвідали Козелецьку та Кіптівську територіальні громади, де обговорили реалізацію політики у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству в громадах.