Останні публікації
25.09.2018 18:36 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові стартував процес впровадження Шкільних служб порозуміння
25 вересня пройшов відбір учнів 9-10 класів для участі у тренінгу «Базові навички медіатора Шкільних служб порозуміння». У програмі запровадження даного підходу беруть участь 3 пілотних школи міста Чернігова, де вже після проходження учнів відповідного навчання, будуть запроваджені Шкільні служби порозуміння.
В ході 4-денного навчання учасники матимуть змогу оволодіти техніками вирішення конфліктів, ефективної співпраці та комунікації. Вже після проходження навчання учні-медіатори зможуть застосовувати отримані знання та навички на практиці, допомагаючи своїм ровесникам вирішувати їх чвари мирних шляхом та шляхом переговорів.
Служби порозуміння вже успішно діють у багатьох містах країни. В Чернігові це пілотний проект, який ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках проекту «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
«Медіація – потужний інструмент врегулювання конфліктів та налагодження конструктивного діалогу, який визнаний в усьому світі. Навички майбутнього – це вміння якісно проводити переговори, приймати рішення і не піддаватися стресу. Тому вкрай важливо передати дані навички, починаючи з дитинства та шкільних років» - наголошує керівник проекту Катерина Данькова.
Останні новини
Ще 5 навчальних закладів Чернігівщини долучилися до впровадження шкільної медіації 22:40
Протягом березня 2021 року учні та педагоги шкіл м.Бахмач та м.Ічня Чернігівської області пройшли навчання з базових навичок медіації та отримали можливість впливати на формування безпечного шкільного середовища через створення Шкільних служб порозуміння.
Шкільна медіація на Чернігівщині: обмін досвідом та плани на майбутнє 21:19
Наприкінці лютого в Чернігові відбувся масштабний онлайн захід «Медіація – як інноваційній метод вирішення конфліктів та профілактики насильства на грунті ненависті у шкільному середовищі». До заходу долучились педагогічні працівники та працівники психологічної служби Чернігівської області.