Останні публікації
25.11.2021 09:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Відкриття фотопроекту "Вільна.Я" - історії жінок, що постраждали від домашнього насильства
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться інформаційна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, Чернігівщина не виключення. Тема насильства щодо жінок, з якої розпочинається інформаційна кампанія, знаходиться сьогодні в центрі уваги громадськості всього світу. Цього року виповнюється 30 років глобальної кампанії 16 днів.
Саме тому, 25 листопада 2021 року в ТРЦ «Голлівуд» (головний вхід, справа біля ескалаторів) було презентовано фотопроект «Вільна.Я» - історії жінок, що постраждали від домашнього насильства. Мета заходу - привернути увагу суспільства до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. А також сприяти формуванню свідомості серед усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Але найголовніша ціль, це дати поштовх жінкам, що роками потерпають від насильства, не терпіти, не замовчувати, а діяти!
На сьогодні постраждалі від домашнього насильства можуть за допомогою звернутись до:
• Поліція Чернігівської області– 102
• Чернігівський обласний центр соціальних служб
• Чернігівський громадський комітет захисту прав людини www.protection.org.ua
• Чернігівського/Ніжинського/Менського місцевих центрів з надання правової допомоги - 0 800 21 31 03
Дякую нашим героїням, що не побоялись розповісти свої історії та своїм прикладом призвали звертатись за допомогою!
Фотовиставка буде розміщена в ТРЦ «Голлівуд» з 25 листопада по 06 грудня 2021 року, тому запрошуємо!!!!
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.