Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

29.06.2024   19:10Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності

Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.

Кожен день працюючи в умовах постійного навантаження та напруження, важко знаходити баланс між роботою та особистим життям, собою, тому варто розуміти наслідки, до яких може призвести цей виклик.

Працівники та волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини особливо звернули увагу на протидію стресовим ситуаціям та власну поведінку під впливом стресу.

Під час спільної роботи активісти дізналися більше про причини виникнення стресу, його позитивну та негативну дію на людину як біологічну та соціальну істоту, фактори, які зумовлюють перебіг стресової ситуації, а також стратегії подолання стресу.

Протягом групової та індивідуальної роботи виконували корисні та ефективні вправи, що допомагали у покращенні командної роботи та пізнанні одне одного. Разом шукали дієві методи подолання стресу, визначали ознаки роботи з професійним вигоранням та як виробити в собі стресостійкість, адже висока стресостійкість – запорука спокійного та щасливого життя.

Завдяки тренінгу наша організація змогла покращити самопізнання, командну працездатність та створити здорове робоче середовище із запобіганням професійному вигоранню.

Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” реалізується ГО "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Останні новини

Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27

Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.

В Чернігові відбувся круглий стіл щодо захисту дітей, які постраждали від домашнього насильства 18:09

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області було проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення доступу до правосуддя для дітей. Стандарти правосуддя, дружнього до дитини».