Архiв: 23 грудня 2016
Commitee News ![](/img/rss.png)
Чернігівців запитають, чи довіряють вони поліції 13:10
![](/uploads/297-s.jpg)
Протягом грудня 2016 року в Чернігові проводиться опитування громадян щодо їх задоволеності роботою місцевої поліції. Для вивчення рівня довіри громадськості до поліції у м.Чернігові волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» пропонують містянам заповнити анонімну анкету із декількома блоками запитань.
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
Чернігівців запитають, чи довіряють вони поліції 13:10
![](/uploads/297-s.jpg)
Протягом грудня 2016 року в Чернігові проводиться опитування громадян щодо їх задоволеності роботою місцевої поліції. Для вивчення рівня довіри громадськості до поліції у м.Чернігові волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» пропонують містянам заповнити анонімну анкету із декількома блоками запитань.
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин