Останні публікації
11.12.2009 14:14 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Соціокультурна інтеграція – серед проблем людей з особливими потребами
Секретар міської ради Олег Шеремет зазначив, що міська влада системно працює над вирішенням проблем людей із вадами здоров'я. Він коротко окреслив основні напрямки роботи та наголосив, що вже три роки поспіль міська рада виділяє бюджетні кошти на підтримку проектів громадських організацій, що опікуються людьми соціально незахищених верств населення.
Директор бібліотеки ім. М.Коцюбинського Ніна Власенко акцентувала, що працівники бібліотеки займаються на дому з 110 інвалідами, серед яких 87 – діти, а взагалі у поточному році більше 230 інвалідів, серед яких 96 дітей, користуються послугами бібліотеки.
Однією з найбільш дієвих організацій міста є громадська організація сімей, в яких виховуються діти інваліди дитинства, "Гіпократ". Вона заснована у 1989 році та існує по теперішній час. Голова цієї організації Валентина Фрол сама виховує сина інваліда дитинства, тож за "круглим столом" поділилася проблемами, з якими стикаються батьки дітей-інвалідів, та розповіла, як їхня організація допомагає у їх вирішенні.
Для втілення цілей організації у 2001 році створений Центр соціально-трудової і професійної реабілітації інвалідів. У Центрі молодим інвалідам надається психолого-педагогічна реабілітація, завдяки проведенню системи психологічних та педагогічних заходів, що направлені на формування у інвалідів нових знань та навичок. Також постійно проводяться культурно-масові та спортивно-оздоровчі заходи для людей з особливими потребами.
Валентина Андріївна наголосила, що їх організація постійно співпрацює з міською владою, управлінням освіти міської ради, з громадськими організаціями "Милосердя і доброта", "Логос", "Шанс", "Сім’я", "Родина", а також з Асамблеєю інвалідів. Вона переконана, що бібліотеки Централізованої бібліотечної системи міста роблять корисну благородну справу.
Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
09.12.2009
Останні новини
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.
Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19
В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.