Останні публікації
02.08.2010 11:51 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Міська спостережна комісія почала роботу
До складу комісії увійшли 17 чоловік, зокрема, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров (голова комісії), начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів міської ради Валерій Селівон (секретар комісії), депутат міської ради Алла Лепеха, директор благодійної організації "Чернігівський жіночий правозахисний центр" Валентина Бадира та інші.
Засідання комісії проводитимуться щомісяця у виправних установах міста.
Відділ зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.