Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

31.10.2015   23:59Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

У Чернігові відбувся тренінг з основ комунікації для юристів та активістів, які опікуються правами вимушених переселенців

Звідки беруться ідеї, які стають популярними, і як ефективно залучити цільову аудиторію до здійснення своїх задумів, дізнавалися активісти громадських організацій, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб. Тренінг з основ комунікації, організований Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги, відбувся 30-31 жовтня в Освітньому домі прав людини - Чернігів.

У перший день навчання мова йшла про побудову результативної комунікаційної стратегії. Теоретичну базу та практичні вправи щодо постановки та втілення комунікативних цілей, творчого мислення як інструменту PR та принципів успішної роботи зі ЗМІ учасникам виклала письменниця та блогер, PR-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини Марина Говорухіна. Наступного дня учасники опановували роботу в соцмережах та онлайн-інструменти, які можуть бути корисними в роботі неурядових організацій, разом із IT-фахівцем та громадським активістом Євгеном Демченком.

Тренінг проведений у рамках реалізації проекту «Нові виклики в правовій підтримці та захисті прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», який реалізує благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Нагадаємо, що з практичних питань реалізації своїх прав вимушені переселенці можуть звертатися до партнерів проекту у Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.