Останні публікації
02.03.2017 21:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Повідомити прокуратуру Чернігівщини про торгівлю людьми можна через "гарячу лінію" та Інтернет
Прокуратурою області запроваджено можливість подання громадянами усних заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення, пов’язані з торгівлею людьми за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто по телефону «гарячої лінії» та їх надіслання із використанням засобів електронного зв’язку – через мережу Інтернет.
Приймання таких заяв та повідомлень у прокуратурі області здійснюється щодня, повідомляє прес-служба.
Електронні заяви та повідомлення приймаються на адресу електронної пошти ch.obl.prok.04.2.4@chrg.gp.gov.ua, усні – цілодобово по телефону «гарячої лінії» (0462) 67-40-86.
Вимоги до електронного звернення та зразок заяви про вчинення кримінального правопорушення розміщено на сайті прокуратури області за посиланням http://chrg.gp.gov.ua/ua/cherngltl.html у рубриці «Гаряча лінія для повідомлень про кримінальні правопорушення, пов’язані із торгівлею людьми».
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.