Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

05.11.2005   15:46Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Щедрий батьківський дар гендиректора чернігівського телебачення

Це тільки назва нова, а апаратура, персонал, приміщення – все старе. Канал ДАР, який виходить на частоті НТН, можна сказати "віртуальний”, оскільки у нього немає реального приміщення, апаратури, студій, але він існує вже з 2003 року. Зареєстрований на домашню адресу доньки пані Капустян Даші. ДАР була зареєстрована і виграла маленький грант на 3000 доларів у фонду “Відродження” на теледабати під час президентських виборів 2004 року. Звіт у фонд подала гарний, але як відомо на той час канал ще не отримав дозволу на трансляцію, та й хвилі вільної ще не було.

 

На комунальному підприємстві, яке фінансується Чернігівською міськрадою, Ольга Капустян організувала приватну структуру. Не зрозуміло, чому ні податківці, ні прокуратура, ні СБУ не цікавляться компанією, яку гендиректор Капустян створила для доці, аби та заробила грошенят на майбутніх виборах та ще й чужими ручками. Чернігівці, хто особисто знайомий з Ольгою Капустян, тільки жартують з назви каналу. ДАР – значить даром, співробітники телебачення ДАРом віддають свою працю клану Капустян.

 

Місцеві аналітики стверджують, що незабаром ДАР поглине ТРА “Новий Чернігів”. Прецедент вже є, коли газету Чернігівської облдержадміністрації “Чернігівський вісник” редактор прихватизував, перед цим просто змінивши їй назву на “Вісник Ч”.

 

Пані Капустян іде тією ж дорогою. Вже зараз всі цікаві рейтингові теми, передачі та гості дістаються виключно ДАРу, нібито попередньо готуючи свідомість глядача до того, що міське телебачення – це продукт вкрай низької якості, а ДАР – вершина журналістської майстерності і професіоналізму. І не всі знають, що цей поділ штучний, адже “вкалує” на 2 фронти один і той же колектив. А от вершки знімають виключно мама з донею, які “фільтрують” що і на якому каналі показувати. І коли рейтинг ДАРу підніметься достатньо високо, а комунальне підприємство буде доведене “до ручки”, ДАР його проковтне з тельбухами.

 

Майдан-ІНФОРМ

 

 

Останні новини

Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах 17:06

18 жовтня в Європейський день протидії торгівлі людьми, представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини незважаючи на повітряну тривогу, що тривала понад 15 годин, провели інтерактивний воркшоп «Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах».

Відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Чернігівській ОВА 17:01

18 жовтня відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації.

Правозахисники на варті захисту прав медіа в умовах війни 19:07

14 жовтня в Чернігові відбувся інтенсивний офлайн тренінг “Журналістика майбутнього: Право, Захист та ШІ” для місцевих журналістів та представників громадських організацій, організований Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза Чернігів”.

Чернігівські правники посилюють спроможність в захисті прав постраждалого від війни населення 22:19

В Чернігові відбувся тренінг для представників системи безоплатної правничої допомоги в Чернігівській області проведено тренінг на тему «Захист прав постраждалого від війни населення».

Протидія гендерно-зумовленому насильству: як молодь може змінити суспільство 19:46

10-11 жовтня 2024 року в м.Чернігів відбувся дводенний тренінг «Школа молодого активіста з протидії гендерно-зумовленому насильству», учасниками якого стали учні та вчителі з різних громад Чернігівщини.