Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

12.09.2006   23:49Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Польсько-український досвід – місцевим громадам

Як залучати місцеві кошти на вирішення локальних проблем, як розвивати благодійність в місті, розвивати почуття співучасті у громадян – такі теми були розглянути тренерами  спільно з польськими колегами.

Також представники Центру „Доброчин” прийняли участь в конференції польських неурядових організацій нідзіцкого повіту та стали учасниками тренінгу для неурядових організацій, на якому розглядалась співпраця з місцевою владою (стратегія та програма співпраці), доходи та витрати організації, звітність.

Результатом навчальної поїздки стало підвищення рівня знань тренерів Центру „Доброчин” стосовно розвитку місцевих громад та створення фондів місцевих громад. Це сприятиме більш ефективній діяльності організації на користь місцевій громаді.

 

Візит відбувся в рамках діяльності проекту „Різні проблеми – одна методика їх вирішення” за фінансування фонду ім. Стефана Баторія.

 

Ірина Підгорна

Центр  "Доброчин"

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.