Останні публікації
19.12.2006 15:43 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові створюють Координаційну раду з питань молодіжної політики
1. Координаційна рада з питань молодіжної політики, затверджена розпорядженням міського голови від 18.07.2006 року № 233;
2. Ініціатива кандидата на посаду Чернігівського міського голови Олександра Соколова по створенню „Громадської ради Чернігова”
Повідомляємо Вас про те, що в ході обговорення учасники форуму прийняли спільне рішення налагодити роботу Координаційної ради з питань молодіжної політики, що є координуючим та консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті міської ради (далі - Координаційна рада). Додаток№1 – Положення „Про міську координаційну раду з питань молодіжної політики”.
Звертаємося до Вас з пропозицією долучитися до участі у формування складу та напрямків діяльності Координаційної ради на 2007 рік.
Якщо Ваша організація бажає делегувати до складу Координаційної ради свого представника необхідно до 21 грудня 2006 року повідомити ел. поштою: apelsin@open.net.ua або по тел.: 5-66-74 наступну інформацію:
1. ПІБ представника;
2. Посада, яку він займає в організації;
3. Контактний телефон, ел. пошта.
22 грудня 2006 року (п’ятниця) відбудеться круглий стіл за участю представників громадських організацій які бажають увійти до складу Координаційної ради, а також державних установ, які займаються питаннями молодіжної політики.
Мета круглого столу – Обговорити Положення, яке регулює діяльність Координаційної Ради, остаточно сформувати склад Координаційної ради та визначити стратегічні напрямки роботи Координаційної ради на 2007 рік.
Місце проведення – клуб „Альтернативний 38-й” що за адресою вул.. Тичини, 47.
Початок – 18:00.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 5-66-74 чи ел. поштою apelsin@open.net.ua
МГО ЦПМ „Апельсин”
Ірина Черенько
Останні новини
Правова допомога для внутрішньо переміщених осіб 15:16
БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» розгортає пункт надання правової допомоги та інформаційної підтримки внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у Чернігівській області.
Community Policing: взаємодія поліції та громади на засадах партнерства. Досвід Чернігова 16:54
До Революції Гідності місцеві органи внутрішніх справ (ОВС) були майже не підзвітні громаді і вели автономну діяльність, керуючись лише внутрішніми інструкціями та вказівками міліцейського керівництва. Це призвело до появи у населення прагнення самотужки дбати про безпеку, зокрема, через утворені незалежні загони самооборони.
Ефективна протидія домашньому насильству - спільна робота безпекових органів та громадськості 23:21
Регіон. Із запровадженням у 2020 році карантинних обмежень через спалах епідемії COVID-19 кількість звернень до поліції Чернігівщини щодо домашнього насильства збільшилася майже втричі. Крім того, область є однією з найбільш депресивних в Україні за економічними та демографічними показниками. Особливо вразливі категорії в цій ситуації – сільське населення, родини учасників бойових дій, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, члени яких часто піддаються сімейному насильству та насильству за ознакою статі.