Останні публікації
26.12.2006 00:52 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ЗМІ та «Третій сектор»… Відвертий діалог
В ході виступу учасників «круглого столу» лунали різноманітні думки, неможливо було уникнути жвавих дискусій. Цей факт можна було передбачити, адже представники громадських організацій та представники ЗМІ намагалися довести свою точку зору, вказати на помилки один одного.
Які ж існують помилки з боку ЗМІ? За словами Павла Пущенка, голови ЧМГО «Армада»: «Засоби масової інформації ще не доросли до сприйняття «третього сектору». Його думку підтримав Олександр Ломако, голова Ради Громадянської мережі «Опора»: «Якщо ми говоримо про громадянське суспільство, то потрібно подумати про перспективи розвитку відносин між ЗМІ та НДО».
Чому ж ЗМІ не публікують інформацію від громадських організацій? Невже в цьому потрібно звинувачувати журналістів? Як зазначив Владислав Васильович Савенок, головний редактор інтернет-видання «Високий Вал»: « Свою роль відіграє кодекс професійної етики, але найбільше значення має якість поданої статті». В підтвердження даної тези висловились і інші представники від ЗМІ. Наприклад, Олександр Ясенчук, як і Голова ЧФ ВГО «Українська студентська спілка», так і представник від газети «Сіверщина»: «Прес-релізи дуже типові. В них повинна бути хоч якась маленька сенсація».
Існують декілька шляхів вирішення даної проблеми. Пролунали ідеї по створенню окремого сайту. Юрій Паперний, політичний оглядач, запропонував надати навчальну підтримку для представників прес-служб громадських організацій. Сподіваємося дана проблема найближчим часом зрушить з міста.
Обидві сторони мають зробити висновки. Все ж таки громадським організаціям потрібно звернути увагу на якість своєї поданої інформації. В свою чергу журналістам - на професійну етику.
Прес-служба
ЧМГО «Молодь – XXI століття»
Останні новини
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.
Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19
В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.