Останні публікації
03.11.2005 22:58 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Створено дорадчий комітет при УМВС України в Чернігівській області
Мета створення і діяльності Дорадчого комітету при УМВС України в Чернігівській області - поліпшення ситуації по дотриманню прав людини в Чернігівському регіоні, підвищення рівня довіри громадян до представників правоохоронних органів, підвищення рівня прозорості діяльності та підзвітності місцевій громаді.
До складу Дорадчого комітету ввійшли представники громадських організацій, ЗМІ та незалежні експерти. На засідання був присутній заступник начальника УМВС України в Чернігівській області, полковник міліції, І.А. Ведмідь. Він відмітив необхідність та своєчасність такої ініціативи і висловив готовність і повну відкритість до співпраці.
Унікальність події обумовлена тим, що ініціатива йшла „знизу” - від представників громадськості, яким не байдужі не тільки захист прав людини, а і права людини в погонах. Така форма діяльності має всі шанси перерости в плідну співпрацю міліції та громадськості в Чернігівському регіоні.
Олександр Підгорний,
Голова Дорадчого комітету при УМВС України в Чернігівській області
тел./факс: 8-0462-17-75-75
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.