Останні публікації
16.02.2006 23:12 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Голова облдержадміністрації проти тиску на ЗМІ
Виступаючи перед присутніми, голова облдержадміністрації М.Лаврик наголосив на необхідності постійної відкритої співпраці влади та засобів масової інформації, яку він бачить не у заграванні з владою і не в критиці її дій, а у чесному та неупередженому висвітленні реального стану справ у районі, місті, області. Він також запевнив, що жоден випадок тиску на представника ЗМІ або утиску його прав з боку представників влади не залишиться без його особистої уваги і буде обов'язково розглянутий. Також М.Лаврик закликав представників ЗМІ під час виборчої кампанії діяти лише в рамках існуючого законодавства і не піддаватися на провокації з боку окремих політичних сил.
Під час наради підписано спільну заяву Асоціації Регіональних ЗМІ та керівників виконавчої влади, в якому викладено принципи подальших взаємовідносин влади і засобів масової інформації. Ця заява півроку тому була підписана колишнім головою облдержадміністрації В.Атрошенком, але, як зазначив М.Лаврик, не втратила своєї актуальності і сьогодні.
Прес-служба Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.