Останні публікації
30.03.2007 08:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Навчання для працівників молодіжних НДО Чернігова
В рамках проекту буде проведено 3 навчальні семінари за темами:
ü „Локальний фандрейзинг” – залучення фінансування з місцевих джерел;
ü Написання проектів до міжнародних донорських агенцій;
ü Фінансова та бухгалтерська звітність організацій.
Запрошуємо членів та персонал молодіжних, молодіжно орієнтованих до участі у тренінгах.
Тренінги будуть проводитися кваліфікованими тренерами – практиками, а також спеціалістами з державної податкової служби міста Чернігова.
Заявки на участь в семінарах надсилайте на електронну адресу apelsin@open.net.ua з приміткою „Семінар”.
Про місце та час проведення семінарів буде оголошено у першій половині квітня.
PR менеджер
МГО ЦПМ «Апельсин»
Шевцова Анна
Останні новини
Правова допомога жертвам війни з відновлення пошкодженого або зруйнованого житла 16:46
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги в рамках проєкту «Alumni's response to the aftermaths of constant shellings» організовує діяльність покращення спроможності людей старшого віку, переселенців, представників інших вразливих верств населення отримувати допомогу та захист в питаннях відновлення пошкодженого або зруйнованого російськими обстрілами житла.
В Чернігові відбувся Форум «Підтримка волонтерської діяльності в умовах війни» 19:02
Захід об'єднав волонтерок та волонтерів, а також представників різних громадських організацій та благодійний фондів Чернігівської області. Мета зустрічі - розвиток волонтерства в регіоні, мережування та стратегування громадських організацій, підтримка ініціативних рухів, а також дослідження актуальних проблем волонтерства, пошук адвокаційних шляхів їх вирішення.