Останні публікації
04.06.2007 13:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
МІЛІЦІЯ З НАРОДОМ!
Приємним моментом цього спілкування було те, що не всі відвідувачі прийшли скаржитися на міліцію. Були й такі, які висловили слова щирої вдячності сумлінним правоохоронцям. Так, голови Комітетів самоорганізації населення м.Прилук № 4 Світлана Задорожня та № 2 Віра Коток прийшли подякувати генералу за відмінних підлеглих. Вони розповіли, як добре у них налагоджена співпраця з дільничними цих мікрорайонів (М'ятно-дослідної станції та Заудаївського). Але в контексті сказаного вони відмітили, що не просто прийшли на прийом зі словами подяки, а звертаються до генерала з проханням заохотити правоохоронців й водночас посприяти ще більшому підвищенню ефективності їхньої роботи. В зв'язку з тим, що територія дільниць, яку обслуговують ці дільничні, досить значна, просили б винайти можливість для виділення їм автомобіля для підвищення мобільності та покращення таким чином їх роботи.
Для членів нещодавно створеної Громадської Ради це теж було перше виїздне засідання. І, як зазначив в інтерв'ю голова спілки адвокатів м.Чернігова Сергій Водолагін - він цілком задоволений результатами спілкування з органами місцевого самоврядування та самоорганізації населення у Прилуках і сподівається на подальшу плідну співпрацю. Також адвокат відзначив, що, судячи з одержаної в ході поїздки інформації, прилуцька міліція працює в правовій площині, тож у Громадської ради наразі немає підстав висувати претензії до співробітників міськрайвідділу.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.