Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.07.2007   00:16Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

„Сталінські репресії” на Чернігівщині?

Всі вони були доставлені о 16.20 до приміщення УМВС України в Чернігівський обл. - відділ карного розшуку. Нічого не пояснюючи, „відкатали” пальчики, зробили фото. Через декілька годин двох відпустили, знову нічого не пояснюючи. А двоє - Петров Ігор та Мамонов Олександр зникли у той же вечір.. Так читачу – зникли. За неофіційною інформацією, після певних розшуків, сліди цих людей виявилися аж у Полтавській обл. Кременчуцький ІВС „гостинно” прийняв чернігівчан, де вони відбули – 10 діб. За що – незрозуміло. А 29 червня, зі слів співробітника Кременчуцького ІВС були передані працівникам Чернігівської міліції. І знову ніякої інформації, даже неофіційної. Батьки, жінка, донька, брат, друзі по сьогоднішній день не знають де знаходяться Ігор та Олександр. Не сповістили і словом не обмовилися місцеві правоохоронці про свої дії. А ЗАКОН? Хто повинен його виконувати? Для кого прописані істини у Законі про міліцію??

 

Шановний пане генерале! Поверніть рідним Ігоря та Олександра або сповістіть рідних про їх долю. Як що винні – хай відповідають. Але 16 днів не сповіщати рідних за що затримано і де знаходяться – це занадто. Сьогодні вже не 37 рік. І може краще провести заняття для підлеглих по вивченню прописних істин, а не просити дзвонити по телефону і „стучати” на міліціянтів.

 

 Готові надати допомогу.

 

  Олександр Підгорний

  Центр „Доброчин”

 

Останні новини

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.

Навчання з фізичної безпеки та тактичної медицини для волонтерів Чернігівщини 16:17

Проєкт «Волонтери – рушійна сила громадянського суспільства та підтримки жертв війни в умовах кризи», який реалізується ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» спільно з ГО «Активне суспільство України», продовжує успішно проводити навчальні тренінги для активістів, покликаних допомагати вразливим групам на небезпечних територіях.