Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

08.07.2013   18:12Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Ріпкинського суддю затримали "на гарячому" за 30 тисяч хабаря

Співробітниками Управління СБ України в Чернігівській області спільно з працівниками обласної прокуратури викрито протиправну діяльність заступника голови Ріпкинського районного суду, який за посередництва адвоката вимагав та отримав 30 тис. грн. неправомірної вигоди у підсудного за винесення стосовно нього виправдовувального вироку (за ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України).

4 липня 2013 року співробітники СБУ та прокуратури затримали суддю та адвоката “на гарячому” після отримання ними другої частини хабара у розмірі 20 тис. грн.

За матеріалами УСБУ органами прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 15, ч.4 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Триває слідство.

Нагадуємо, що в Управлінні діє “телефон довіри” – 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.

Чернігівський монітор

 

Останні новини

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.

Навчання з фізичної безпеки та тактичної медицини для волонтерів Чернігівщини 16:17

Проєкт «Волонтери – рушійна сила громадянського суспільства та підтримки жертв війни в умовах кризи», який реалізується ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» спільно з ГО «Активне суспільство України», продовжує успішно проводити навчальні тренінги для активістів, покликаних допомагати вразливим групам на небезпечних територіях.