Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

18.11.2014   18:58Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові пройшов круглий стіл «Cпівпраця заради якості безоплатної правової допомоги. Результати перших кроків»

18 листопада 2014 року в Чернігові, в приміщенні конференц-зали готелю «Придеснянський» пройшов круглий стіл на тему: «Cпівпраця заради якості безоплатної правової допомоги. Результати перших кроків».

Круглий стіл відбувся за участі програмного директора Української фундації правової допомоги Бондаренко А.Л., представників: Головного управління юстиції в Чернігівській області, суддівського корпусу, обласної та міських прокуратур, обласного управління МВС України, регіонального координатора по зв’язках з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області, Чернігівського слідчого ізолятора, Ради адвокатів та КДКА Чернігівської області, керівництва Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів Чернігівської області.

Мета проведення круглого столу – обговорення актуальних питань, які стосуються реалізації права громадян на безоплатну правову допомогу; загальнонаціональної практики забезпечення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та результатів роботи Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що тривала впродовж червня – жовтня нинішнього року; а відтак, у перспективі – забезпечення якості та доступності такої допомоги усім, хто її потребує, зокрема, через співпрацю Чернігівського обласного ЦНБВПД з органами адвокатського самоврядування, правоохоронними органами, суддівським корпусом.

Під час дискусії учасники круглого столу говорили про стандарти якості безоплатної правової допомоги та шляхи реалізації права громадян на таку допомогу; про співпрацю з судами і правоохоронними органами, органами адвокатського самоврядування у Чернігівському регіоні; про правові підстави застосування до підозрюваної особи міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також учасники обговорили останні законодавчі зміни, що стосуються надання безоплатної правової допомоги та окреслили перспективи подальшої співпраці.

Круглий стіл організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Міжнародним фондом «Відродження», Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права та Українською фундацією правової допомоги.

Алла Лепеха, Регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області

 

Останні новини

Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.

Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39

Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.

Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41

У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.

Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19

В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.