Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

29.11.2005   23:41Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Прилуки: Кому - свобода, кому – траур…

Присутні подивилися інсценізацію уривку із твору Ліни Костенко "Берестечко" у виконанні акторів народного студентського театру "Первоцвіт", послухали декламації поетичних творів патріотичної тематики і промови голови Чернігівської обласної організації НРУ Віктора Лабазова, голови міської організації "НС НУ" Віктора Папазова, голови міськрайонного осередку Християнсько-Ліберальної партії Юрія Таранова та окремих членів згаданих міських організацій. Виступаючі нічого нового людям так і не сказали: вони лишень підсумували результати помаранчевих подій і вже вкотре перемили кісточки прилуцькій владі. Як завжди, дісталося міському голові, керівникам "неугодних" ЗМІ, прилуцьким обранцям і посадовцям. Мокрий сніг і пустопорожня балаканина розігнали значну половину учасників помаранчевої акції ще задовго до її завершення.

 

22 листопада, безпосередньо у День свободи, на майданчику навпроти міськвиконкому зібралися члени місцевих організацій Комуністичної партії України, Народного руху України і Партії регіонів. Комуністи, розкидаючи чорні стрічечки із написом "Позор!", заявляли, що 22 листопада – день трауру в Україні. Вони ж збирали підписи проти демонтажу пам’ятника "вождю усіх народів", розташованого на міській площі, і виступали проти підвищення тарифів на послуги “Прилукитепловодопостачання”.

 

Регіонали теж не відставали від інших партійців. На фоні трьох молодиків у біло-блакитних жилетах місцевий активіст Партії регіонів енергійно і жваво проводив анкетування перехожих, ставлячи їм запитання "Чи справдилися Ваші сподівання, пов’язані з помаранчевою революцією?", "Чи згодні Ви зі словами Віктора Ющенка "Ми стали жити краще"?" та "Яку політичну партію Ви підтримуєте?".

 

А "рухівці" мовчки спостерігали за тим, що відбувається на майданчику. Утім, воно й не дивно, адже представники НРУ берегли свої амбіції для столичного Майдану, куди вони вирушили буквально за годину, аби відзначити першу річницю помаранчевої революції.

 

www.pryluky.osp-ua.info

 

Останні новини

Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах 17:06

18 жовтня в Європейський день протидії торгівлі людьми, представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини незважаючи на повітряну тривогу, що тривала понад 15 годин, провели інтерактивний воркшоп «Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах».

Відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Чернігівській ОВА 17:01

18 жовтня відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації.

Правозахисники на варті захисту прав медіа в умовах війни 19:07

14 жовтня в Чернігові відбувся інтенсивний офлайн тренінг “Журналістика майбутнього: Право, Захист та ШІ” для місцевих журналістів та представників громадських організацій, організований Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза Чернігів”.

Чернігівські правники посилюють спроможність в захисті прав постраждалого від війни населення 22:19

В Чернігові відбувся тренінг для представників системи безоплатної правничої допомоги в Чернігівській області проведено тренінг на тему «Захист прав постраждалого від війни населення».

Протидія гендерно-зумовленому насильству: як молодь може змінити суспільство 19:46

10-11 жовтня 2024 року в м.Чернігів відбувся дводенний тренінг «Школа молодого активіста з протидії гендерно-зумовленому насильству», учасниками якого стали учні та вчителі з різних громад Чернігівщини.