Archive: 22 березеня 2024
Commitee News ![](/img/rss.png)
В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23
![](/uploads/536-s.jpg)
На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23
![](/uploads/536-s.jpg)
На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин