Останні публікації
19.09.2015 19:29 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Містечко USAID 2015 в Чернігові
Під час святкування Дня Міста 19 вересня 2015 року, Агентство США з міжнародного розвитку презентувала головні напрямки своєї роботи у Чернігові. У «Містечку USAID» були представлені проекти та організації, які співпрацють з USAID, та втілють проекти безпосередньо у Чернігові та у навколишніх територіальних громадах. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини взяв участь в презентації відразу 2 програм, які реалізуються на Чернігівщині за підтримки USAID – «Справедливе правосуддя» та «Протидія торгівлі людьми».
Зокрема, у «Містечку USAID», дорослі могли отримати:
- безоплатні юридичні консультації з питань звернення до суду;
- юридичну консультацію і підтримку з загальних правових та міграцйних питань.
- консультацію юриста щодо захисту трудових прав; перевірити власні знання щодо своїх трудових прав і законність дій роботодавців в тих чи інших ситуаціях;
- консультації з питань ризиків, пов’язаних з торгівлею людьми, правил безпечної подорожі, легального працевлаштування а кордоном та видів допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми;
Молодь же мала нагоду дізнатися:
- про судову систему України;
- як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми, а також взяти участь у міні-квесті на тему безпечного працевлаштування та навчання за кордоном.
Загалом понад 60 чернігівців отримали безоплатні правові консультації з різних питань.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.