Останні публікації
18.10.2015 18:38 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігів приєднався до "Європи без торгівлі людьми!"
18 жовтня, громадські активісти, представники профільних державних установ, правоохоронних органів та небайдужі чернігівці відзначили Європейський день проти торгівлі людьми.
О 13.00, в один і той же час у багатьох містах України у небо були запущені сині та жовті гельові кульки в знак солідарності в цей день та об’єднання зусиль задля попередження потрапляння у рабство.
Чернігівці прийняли активну участь в інформаційному флеш-мобі, під час якого волонтери розповсюджували тематичні інформаційні матеріали та проводили консультування з безпечного виїзду за кордон. Активісти були примітними - у футболках з гаслом проти торгівлі людьми та номером Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (номери 0800-505-5010800-505-501 FREE та 527 - безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку).
Подібні публічні заходи відбулися одночасно в 17 обласних центрах України в рамках національної акції Всеукраїнської коаліції з протидії торгівлі людьми.
Мета кампанії - привернути увагу державних інституцій та населення до проблеми існування сучасного рабства та незаконної експлуатації.
18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому ганебному явищу, ефективного переслідування та покарання торгівців людьми, ідентифікації та надання всебічної допомоги постраждалим, проведення превентивної й профілактичної роботи серед груп ризику, особливо серед молоді.
В Чернігові захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та Відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Чернігівській області. Нагадаємо, що безоплатну правову, соціальну, психологічну та іншу реабілітаційну допомогу мешканці Чернігівської області, які постраждали від торгівлі людьми, або турбуються про безпечне працевлаштування або навчання за кордоном можуть отримати в Чернігівському громадському комітеті захисту прав людини за адресою: вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000. Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532(0462) 612-532.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.