Останні публікації
16.09.2016 19:10 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові впроваджується проект "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота")
16 вересня 2016 року, в Чернігівській міській бібліотеці ім.М.М.Коцюбинського презентована програма "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота"), метою якої є налагодження взаємодії поліції та громади шляхом проведення спільних заходів в місті Чернігові.
Організації-партнери "ПОЛіС" в Чернігові (ГО "Центр взаємодії", ГО "МАРТ", ГО «Центр профілактики «Вибір», міська бібліотека ім.М.М.Коцюбинського, міська бібліотека для дітей ім.О.П.Довженка, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини) представили план спільних заходів, які будуть реалізовуватись за підтримкою та у співпраці з патрульною поліцію. Багато заходів будуть проводитись на базі Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи або ж у школах міста.
Так, плануються різні види активностей для різних цільових груп. Наприклад, для учнів початкових, середніх та старших класів організатори-партнери програми проводитимуть квести, турніри, аукціони малюнків, спільні зустрічі з поліцейських та інше.
Для студентів проведуть «Живу бібліотеку» та «Правовий театр», де учасники зможуть більше дізнатись про діяльність поліції, їх права та обов’язки, а також отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від патрульного поліцейського.
Мешканці ж міста можуть ближче познайомити та поспілкуватись з поліцейськими на спільних виїзних приймальнях та на «Чаюванні з патрульною поліцією».
«Управління патрульної поліції підтримало всеукраїнську ініціативу «ПОЛіС», яка реалізується в нашому місті. Оскільки на сьогодні налагодження співпраці поліції та громади є дуже важливий. Через проведення різних спільних заходів, інформування мешканців про діяльність поліції, ми зможемо також зрозуміти очікування та запити громадян від патрульної поліції» - зазначив Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби УПП в місті Чернігові.
Всі заходи в рамках «ПОЛіС» вже розплановані з жовтня місяця і по лютий наступного року. Про проведення заходів, організатори будуть повідомляти мешканців міста на своїх сайтах та через ЗМІ.
Крім того, організації-партнери підпишуть Меморандум про співпрацю з Управлінням патрульної поліції в місті Чернігові, в якому пропишуть всі домовленості щодо проведення спільних заходів.
«Ми переконані, що впровадження програми «ПОЛіС» в нашому місті, дозволить вплинути на підвищення не тільки довіри до поліції, а й свідомості громадян. Оскільки, стереотип «Моя хата з краю…» повинен відійти в минуле. І якщо вчиняється правопорушення, то громадський обов’язок кожного - попередити його вчинення, повідомивши про це поліцію. З цього і починається співпраця поліції та громади» - наголосила під час прес-конференції представник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.