Останні публікації
20.10.2022 18:23 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Правова підтримка Парафіївської громади з відновлення та допомоги вразливим групам
Сьогодні важлива підтримка не тільки мешканцям, які постраждали найбільше від військової агресії або перемістились з окупованих територій, а й самим громадам, адже і в них виникає багато питань та проблем, які потрібно вирішувати в нелегких умовах.
Саме тому 20 жовтня представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини відвідали Парафіївську територіальну громаду та провели робочу зустріч з керівництвом та представниками структурних підрозділів громади.
Під час зустрічі з представниками керівництва громади спілкувалися про те, що в умовах війни найголовнішими питаннями є забезпечення базових потреб найбільш вразливих категорій населення, що на сьогодні можуть надавати громадські організації. Юристами Чернігівського громадського комітету захисту прав людини надаються індивідуальні та групові юридичні й психологічні консультації для внутрішньо переміщених осіб, осіб, постраждалих від будь-яких видів насильства або торгівлі людьми.
Окремо зупинились й на необхідності мультидисциплінарного підходу до надання комплексної допомоги уразливим мешканцям, проведення громадами заходів на створення соціального житла.
Також розповіли про заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності щодо безпечної міграції та працевлаштування й підсилення спроможності партнерських організацій і установ, які працюють у сфері соціального й правового захисту населення.
Діяльність відбувається в рамках реалізації проекту "Відновлення громад та захист постраждалого від війни населення в Чернігівській області" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.