Останні публікації
15.01.2024 16:17 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Навчання з фізичної безпеки та тактичної медицини для волонтерів Чернігівщини
Проєкт «Волонтери – рушійна сила громадянського суспільства та підтримки жертв війни в умовах кризи», який реалізується ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» спільно з ГО «Активне суспільство України», продовжує успішно проводити навчальні тренінги для активістів, покликаних допомагати вразливим групам на небезпечних територіях.
На цьому етапі проекту в січні 2024 року в місті Чернігові був проведений важливий тренінг на тему «Фізична безпека волонтерів, перша медична допомога», який зібрав учасників з різних громадських організацій та волонтерських ініціатив регіону.
В навчанні взяли участь 20 волонтерів та активістів, які проявили бажання допомагати тим, хто знаходиться у складних умовах конфлікту.
Учасники розглянули питання безпеки під час волонтерської діяльності, зокрема правильний підхід до фізичного навантаження, основи самооборони та першої медичної допомоги, навчалися правильно накладати турнікети, ознайомилися з технікою "тампонада".
Проєкт «Волонтери – рушійна сила громадянського суспільства та підтримки жертв війни в умовах кризи» продовжує набирати обертів, розширюючи коло осіб, готових активно допомагати у разі виникнення конфліктних ситуацій.
Наступні заходи проекту будуть спрямовані на надання волонтерам та активістам знань та навичок у галузі грантрайтінгу, цифрової безпеки, комунікації та лідерства.
Більше інформації про діяльність на ресурсах партнерів проекту:
https://www.facebook.com/Chernihiv.Human.Rights.Committee
https://acu.cn.ua/
Діяльність здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.