Останні публікації
07.03.2024 19:19 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Робоча зустріч з представником системи безоплатної правничої допомоги на Чернігівщині
Представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова та Ірина Бірюк провели робочу зустріч з представницею Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Іриною Протченко.
Ознайомили з деталями реалізацією проекту “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області”, який наразі реалізується в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Говорили й про особливості надання комплексних послуг постраждалим від насильства за ознакою статі, торгівлі людьми та експлуатації на рівні Чернігівського регіону.
Зі свого боку Ірина Протченко надала інформацію щодо реорганізації системи безоплатної правничої допомоги та роботи системи в майбутньому.
Під час зусітрічі обговорили майбутню співпрацю щодо проведення спільних просвітницьких заходів для посилення обізнаності громадськості та груп ризику з проблематики гендерно-зумовленого насильства та можливостей отримання допомоги.
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” імплементується ГО "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Останні новини
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.
Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19
В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.