Останні публікації
03.11.2015 08:51 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Виїзне консультування вимушених переселенців на базі Носівського центру зайнятості
Оскільки правові консультації саме цим верствам населення продовжують користуватись попитом, і в багатьох випадках для них є доступними, адже не всі мають можливість приїхати до обласного центру та отримати консультацію, юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини в рамках роботи приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини 3 листопада 2015 року завітали до Носівського районного центру зайнятості, що в м.Носівка Чернігівської області, та провели спільний прийом та надання консультацій для внутрішньо переміщених осіб спільно зі спеціалістами центру зайнятості та управління праці та соціального захисту Носівської райдержадміністрації.
Основними питаннями, котрими цікавились представники державних структур та переселенці, були питання, пов’язані з виплатами пенсії, комплектом необхідних для цього документів та строком переведення пенсійних справ.
Під час зустрічі були роз’яснені зміни в законодавстві щодо отримання житлових субсидій.
Також звернення стосувались проблем працевлаштування, отримання заробітної плати, соціальних виплат, порядку отримання допомоги на поховання.
Окрім того, внутрішньо переміщених осіб цікавили питання спадкового права, що є найбільш болючими для цього регіону.
На думку юристів приймальні УГСПЛ Наталії Піддубної та Надії Едієвої, саме в такий спосіб найбільш ефективними є спільні заходи та консультації для вразливих верств населення та переселенців зі східних регіонів, де вони мають можливість отримати безоплатну юридичну допомогу від фахівців.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.