Останні публікації
25.02.2006 21:13 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Подробиці інциденту на «Чернігівобленерго»
Як встановили працівники міліції, заворушення сталося внаслідок рішення Солом’янського районного суду м. Києва, за яким керівництво „Чернігівобленерго” було передано від голови правління Ю.В. Лісняка (обраного загальними зборами акціонерів 28.04.2001) до Мальованого М.М. Останній уклав договір з київською приватною охоронною фірмою „Стелс-плюс”, працівники якої і намагалися захопити об’єкт, вилучити документи та печатки голови правління ВАТ.
Інцидент стався у присутності представника спілки адвокатів м. Києва Бугай Д.В., судових виконавців Деснянського районного суду м. Чернігова Носенок С.В. та Паперник С.В. О 15.40 міліціонери розблокували будівлю, а активних правопорушників затримали та доправили до Чернігівського міського та Деснянською районного відділів міліції. Зараз будівлю ВАТ „Енергопостачальна компанія „Чернігівобленерго” охороняють працівники спецпідрозділу міліції „Беркут” та відділу Державної служби охорони Управління МВС України в Чернігівській області. Встановлюється належність контрольного пакету акцій згаданого підприємства. За даними фактами проводиться подальша перевірка.
ЦГЗ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.