Останні публікації
15.05.2006 21:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У чернігівських лісах спіймали групу нелегальних мігрантів із чотирьох країн Азії та Африки
Вдалося встановити, що усі іноземці до Росії потрапили легально – за туристичними візами, однак згодом їх сформували у групу та переправили до України. Усі затримані виявилися без документів, проте вивчаючи зворотній слід, прикордонники знаходили шматки розірваних іноземних паспортів.
Зараз триває пошук провідників нелегалів, що за словами останніх рухалися за декілька десятків метрів попереду групи, однак під час затримання їм удалося втекти.
Прес-служба Державної прикордонної служби України
Останні новини
Як журналісту ефективно діяти у випадку перешкоджання роботі: ключові поради з медіа-тренінгу в Чернігові 21:49
У Чернігові відбувся воркшоп «Як журналісту захистити свої права: практика та алгоритми дій», організований «Медіабазою Чернігів» у співпраці з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».
Стратегія, яка змінює правила гри: стаємо ще сильнішими для допомоги громадам та постраждалим 18:10
Працівники та активісти ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» взяли участь у серії стратегічних сесій, під час яких розробляли:
Юридична допомога для волонтерів Чернігівщини 18:57
Кваліфіковану безоплатну правничу допомогу волонтерам та благодійним організаціям Чернігівської області надають юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.
Від знань до дії: активісти з різних регіонів України вибудовують систему підтримки постраждалих від насильства 19:45
У Львові відбувся дводенний тренінг "Комплексне реагування на гендерно-зумовлене насильство, зокрема сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, орієнтоване на постраждалих осіб".
