Останні публікації
09.06.2009 10:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Черговий виїзд мобільної групи в ІТТ Бахмацького та Куликівського районів
До складу мобільних груп увійшли: секретар Громадської Ради при УМВС України в Чернігівській області - виконавчий директор громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» Тарасов Віктор Володимирович, помічник Міністра внутрішніх справ та працівник сектору організації діяльності спецустанов УГБ УМВС України в Чернігівській області.
Керівництвом Бахмацького РВ з часу його останнього відвідування мобільною групою враховані основні зауваження та проведено певну роботу по їх усуненню: відремонтовано сигналізацію, придбані рушники, а в черговій частині – в кімнаті для затриманих - відремонтований бачок для води та з’явились одноразові стаканчики.
В ІТТ Куликівського РВ на момент відвідування мобільною групою утримувалось 6 адмінарештованих осіб, з яких – 3 особи – за керування транспортними засобами в стадії алкогольного сп’яніння. Члени мобільної групи мали можливість побесідувати з усіма утримуваними. Скарг від них на умови тримання та відношення персоналу, на організацію харчування, прогулянок не надійшло.
http://umdpl.info/index.php?id=1244205577
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.