Останні публікації
03.09.2015 16:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми на Чернігівщині в дії
Продовжується реалізація проекту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Чернігівській області, який реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини. Реалізація проекту розпочалася у вересні 2014 року і протягом цього часу було здійснено чимало заходів.
В листопаді-грудні 2014 року проекту було проведено два 2-денних тренінги для уповноважених осіб зі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області.
Зокрема протягом березня-квітня 2015 року були проведені кущові круглі столи в 7 районах області щодо налагодження співпраці суб’єктів національного механізму взаємодії. Такі круглі столи були проведені в таких містах Чернігівської області, як: м.Новгород-Сіверський, м.Борзна, м.Щорс, м.Прилуки, м.Мена, м.Ніжин та м.Чернігові. Під час круглих столів було наголошено на необхідності співпраці з сьогоденних умовах між державними установами та громадськими організаціями для більш комплексної допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
Окрім того, протягом травня-липня 2015 року проведено чотири 2-денні тренінги для представників відповідальних осіб - суб’єктів Національного механізму взаємодії (НМВ), що працюють у сфері попередження та протидії торгівлі людьми з Новгород-Сіверського, Семенівського, Борзнянського, Бахмацького, Ічнянського, Прилуцького, Талалаївського, Срібнянського, Щорського, Корюківського, Городнянського районів, міст Новгород-Сіверського та Прилук.
В цих тренінгах взяли участь 134 держслужбовців.
Загалом є зрушення в покращенні спроможності суб'єктів НМВ в Чернігівській області щодо ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, на постійній основі. Завдяки широкій інформаційній кампанії і друкованій продукції жителі Чернігівської області отримують інформацію про існуючий державний механізм надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. На центральних вулицях м. Чернігова - розміщено 10 рекламних сіті-лайтів. Заходи за проектом висвітлюються на інформаційних ресурсах Чернігівської облдержадміністрації та райдержадміністраціях області, інших регіональних друкованих і електронних виданнях.
Проект «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Чернігівській області» реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), за сприяння Європейського Союзу та завдяки щедрій підтримці американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Загальною метою проекту є поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з попередження та протидії торгівлі людьми в Чернігівській області через посилення спроможності та можливостей профільних державних установ, правоохоронних органів та НУО регіону в сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми (ПТЛ), сприяння реабілітації, реінтеграції в суспільство та поновлення порушених прав ПТЛ, на рівні Чернігівської області.
Останні новини
Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12
Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.