Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

26.12.2016   21:56Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Працівники місцевих центрів з надання БВПД Чернігівської області розглянули актуальні питання надання правової допомоги учасникам АТО

26 грудня 2016 року у м.Чернігів відбувся семінар для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги Чернігівської області на тему: "Актуальні питання надання безоплатної правової допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО, бойових дій та членам їх сімей".

Захід відкрила заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська, яка підкреслила необхідність таких семінарів для працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Тренер семінару, координатор ГО "Юридична сотня" Анастасія Корнієнко зосередила увагу присутніх на найбільш актуальних питаннях правого захисту військовослужбовців, серед яких проблемні аспекти звільнення з військової служби, розірвання контрактів, виплата грошового забезпечення, надання відпусток, медичне забезпечення учасників АТО та бойових дій, виплата соціальної допомоги тощо.

Наталія Кулікова, керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, наголосила, що на сьогодні вже прийняті зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу", якими розширюється коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Зокрема це особи, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога учасникам бойових дій надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.

Захід організований Чернігівським офісом Мережі правового розвитку Чернігівського громадського комітету захисту прав людини спільно з Регіональним центром БВПД в Чернігівській області в рамках Проекту «Підтримка учасників ГС "Мережа ЦПІК" у напрямку посилення правових можливостей вразливих верств населення та запровадження медіації» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.