Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

22.08.2017   15:24Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чернігівці і переселенці отримали грантову допомогу для розвитку самозайнятості та мікропідприємництва

Впродовж липня-серпня 2017 року в Чернігові відбулися захисти бізнес-планів учасників проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Після проходження серії тренінгів по самозайнятості та веденню мікропідприємництва, внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, а також представники місцевих громад мали можливість презентувати свої ідеї з реалізації та розвитку власної справи.

Так, серед ідей були пошиття/виробництво та ремонт одягу та взуття, виробництво товарів із шкіри та хутра, надання розважальних послуг, надання косметичних та послуг краси, діяльність центрів розвитку для дітей, виробництво прикрас, хендмейд, ведення сільського господарства, бджільництво та багато іншого.

Майже півсотні бізнес-планів були підтримані експертною комісією, до якої увійшли представники Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Чернігівській області Надія Едієва та голова Чернігівської профспілки підприємців «ЄДНІСТЬ» Світлана Жимолостнова.

В результаті кожний успішний бізнес-план отримав грантову допомогу на суму до 19800 грн. (напрямок «Самозайнятість») або на суму до 65000 грн. (напрямок «Мікропідприємництво») на закупівлю обладнання, професійної техніки та меблів, що необхідно для започаткування або розширення власної справи.

«Головною метою проекту є сприяння в інтеграції та соціальній адаптації осіб, які переселилися на Чернігівщину після анексії Криму та початку військових дій на Сході України, та інших вразливих представників місцевої громади» - наголошує Катерина Данькова, керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

На Чернігівщині проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Останні новини

Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах 17:06

18 жовтня в Європейський день протидії торгівлі людьми, представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини незважаючи на повітряну тривогу, що тривала понад 15 годин, провели інтерактивний воркшоп «Як уникнути торгівлі людьми у сучасних умовах».

Відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Чернігівській ОВА 17:01

18 жовтня відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації.

Правозахисники на варті захисту прав медіа в умовах війни 19:07

14 жовтня в Чернігові відбувся інтенсивний офлайн тренінг “Журналістика майбутнього: Право, Захист та ШІ” для місцевих журналістів та представників громадських організацій, організований Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза Чернігів”.

Чернігівські правники посилюють спроможність в захисті прав постраждалого від війни населення 22:19

В Чернігові відбувся тренінг для представників системи безоплатної правничої допомоги в Чернігівській області проведено тренінг на тему «Захист прав постраждалого від війни населення».

Протидія гендерно-зумовленому насильству: як молодь може змінити суспільство 19:46

10-11 жовтня 2024 року в м.Чернігів відбувся дводенний тренінг «Школа молодого активіста з протидії гендерно-зумовленому насильству», учасниками якого стали учні та вчителі з різних громад Чернігівщини.