Архiв: 30 жовтня 2015
Новини Чернiгова ![](/img/rss.png)
В Чернігові відбулося засідання круглого столу "Актуальні правові питання стосовно вимушених переселенців" 20:26
![](/images/no_image.jpg)
У великій читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулося засідання круглого столу "Актуальні правові питання стосовно вимушених переселенців" у рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації" за проектом "Українська регіональна платформа громадських ініціатив".
Читайте більше в розділі Новини Чернiгова
News ![](/img/rss.png)
В Чернігові відбулося засідання круглого столу "Актуальні правові питання стосовно вимушених переселенців" 20:26
![](/images/no_image.jpg)
У великій читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулося засідання круглого столу "Актуальні правові питання стосовно вимушених переселенців" у рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації" за проектом "Українська регіональна платформа громадських ініціатив".
Читайте більше в розділі News
Commitee News ![](/img/rss.png)
Менський МЦ провів робочу зустріч з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини 22:56
![](/uploads/219-s.jpg)
30 жовтня 2015 року на базі Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча зустріч працівників Менського МЦ з керівником юридичної приймальні Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталією Піддубною та юристом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Іриною Бірюк.
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
Менський МЦ провів робочу зустріч з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини 22:56
![](/uploads/219-s.jpg)
30 жовтня 2015 року на базі Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча зустріч працівників Менського МЦ з керівником юридичної приймальні Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталією Піддубною та юристом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Іриною Бірюк.
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин