Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.07.2007   00:16Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

„Сталінські репресії” на Чернігівщині?

Всі вони були доставлені о 16.20 до приміщення УМВС України в Чернігівський обл. - відділ карного розшуку. Нічого не пояснюючи, „відкатали” пальчики, зробили фото. Через декілька годин двох відпустили, знову нічого не пояснюючи. А двоє - Петров Ігор та Мамонов Олександр зникли у той же вечір.. Так читачу – зникли. За неофіційною інформацією, після певних розшуків, сліди цих людей виявилися аж у Полтавській обл. Кременчуцький ІВС „гостинно” прийняв чернігівчан, де вони відбули – 10 діб. За що – незрозуміло. А 29 червня, зі слів співробітника Кременчуцького ІВС були передані працівникам Чернігівської міліції. І знову ніякої інформації, даже неофіційної. Батьки, жінка, донька, брат, друзі по сьогоднішній день не знають де знаходяться Ігор та Олександр. Не сповістили і словом не обмовилися місцеві правоохоронці про свої дії. А ЗАКОН? Хто повинен його виконувати? Для кого прописані істини у Законі про міліцію??

 

Шановний пане генерале! Поверніть рідним Ігоря та Олександра або сповістіть рідних про їх долю. Як що винні – хай відповідають. Але 16 днів не сповіщати рідних за що затримано і де знаходяться – це занадто. Сьогодні вже не 37 рік. І може краще провести заняття для підлеглих по вивченню прописних істин, а не просити дзвонити по телефону і „стучати” на міліціянтів.

 

 Готові надати допомогу.

 

  Олександр Підгорний

  Центр „Доброчин”

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.