Останні публікації
06.07.2008 01:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Відділ по боротьбі з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області - історія становлення
30 березня 2005 року Наказом МВС України № 197 було створено підрозділи по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, а 23 травня 2005 року наказом № 290 аналогічний відділ з'явився в УМВС України в Чернігівській області. Попередження, виявлення та розкриття злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, незаконними діями щодо усиновлення (удочеріння), порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людьми, насильницьки донорством, виготовленням та розповсюдження порнографічної продукції, злочинів у сфері суспільної моралі, створення або утримання місць розпусти, звідництво, сутенерство, примушення чи втягнення в заняття проституцією, а також незаконна міграція - це ті злочини, розкриття яких покладено на ВБЗПТЛ УМВС в Чернігівській області.
Невеликим колективом відділу за час існування, а це вже 3 роки, виявлено близько 300 злочинів в зазначеній сфері. Встановлено 4 організовані злочинні угруповання, матеріали за якими були направлені до суду.
Працівниками відділу вживаються заходи щодо виявленню за кордоном українських громадян, які потерпіли від торгівлі людьми та потребують допомоги у поверненні на батьківщину. Так, за час існування підрозділу було надано допомогу декільком мешканцям області, яких повернуто додому з сексуального рабства.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
23. 05. 2008 p.
Останні новини
Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12
Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.