Останні публікації
01.07.2009 18:47 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Брейн–ринг в Чернігівській жіночій колонії
Більше місяця готувались співробітники колонії та засуджені жінки до його проведення: вивчали Конституцію України, гімн, готували номери художньої самодіяльності, емблеми, шили костюми.
Три команди засуджених жінок, які вийшли в фінал, змагались в знанні загальних засад конституційного ладу України, основ правового статусу людини і громадянина в Україні, органів законодавчої, виконавчої та судової влади, їх правового статусу, конституційно – правового статусу Верховної Ради, Президента України, знанні територіального устрою України та органів місцевого самоврядування. Особливу увагу було приділено виявленню знань засуджених жінок щодо основних прав, свобод і обов’язків людини і громадянина та їх гарантіям з боку держави.
Членами жюрі були працівники Головного управління юстиції у Чернігівській області, Чернігівської міської спостережної комісії, виправної колонії та представники благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”.
Благодійна організація „Чернігівський жіночий правозахисний центр” підготувала призи для переможців брейн – рингу.
Після підведення підсумків та вручення призів переможцям, для засуджених виправної колонії з концертною програмою виступили учасники колективу художньої самодіяльності „Червона калина”, які були тепло зустріті присутніми.
В.Бадира, директор БО „ЧЖПЦ”
Останні новини
Правова допомога для внутрішньо переміщених осіб 15:16
БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» розгортає пункт надання правової допомоги та інформаційної підтримки внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у Чернігівській області.
Community Policing: взаємодія поліції та громади на засадах партнерства. Досвід Чернігова 16:54
До Революції Гідності місцеві органи внутрішніх справ (ОВС) були майже не підзвітні громаді і вели автономну діяльність, керуючись лише внутрішніми інструкціями та вказівками міліцейського керівництва. Це призвело до появи у населення прагнення самотужки дбати про безпеку, зокрема, через утворені незалежні загони самооборони.
Ефективна протидія домашньому насильству - спільна робота безпекових органів та громадськості 23:21
Регіон. Із запровадженням у 2020 році карантинних обмежень через спалах епідемії COVID-19 кількість звернень до поліції Чернігівщини щодо домашнього насильства збільшилася майже втричі. Крім того, область є однією з найбільш депресивних в Україні за економічними та демографічними показниками. Особливо вразливі категорії в цій ситуації – сільське населення, родини учасників бойових дій, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, члени яких часто піддаються сімейному насильству та насильству за ознакою статі.