Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

04.08.2009   14:44Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Неповнолітні, які перебувають на обліку у відділах кримінальної міліції у справах дітей, відвідали Чернігівський СІЗО

СІЗО- це «обличчя» кримінально-виконавчої системи, її «ворота», через які весь спецконтингент поступає уже у виправні колонії. Ця установа виконує величезний об’єм роботи по прийому, розміщенню і забезпеченню судових і слідчих дій.

Саме в цій установі 31 липня 2009 року відбулась зустріч неповнолітніх з міста Чернігова та Ріпкинського району Чернігівської області, які мають проблеми з законом і перебувають на обліку у відділах кримінальної міліції у справах дітей, з неповнолітніми, які тут утримуються. Вони розповіли гостям про свій негативний особистий досвід протиправної поведінки, що привів їх до сумного фіналу – позбавлення волі на певний строк. Таке спілкування справило найбільше враження на неповнолітніх.

Крім того, працівники слідчого ізолятору ознайомили неповнолітніх з умовами тримання ув’язнених, правилами їх поведінки та розпорядком дня, правовими наслідками позбавлення волі.

У проведенні зустрічі взяли участь працівники Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Чернігівській області, помічник Міністра внутрішніх справ, співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області, представники благодійної організації.

 

Алла Лепеха,

помічник Міністра внутрішніх справ

з прав людини в Чернігівській області

03.08.09

 

Останні новини

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.

Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28

В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».