Останні публікації
04.08.2009 14:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Неповнолітні, які перебувають на обліку у відділах кримінальної міліції у справах дітей, відвідали Чернігівський СІЗО
СІЗО- це «обличчя» кримінально-виконавчої системи, її «ворота», через які весь спецконтингент поступає уже у виправні колонії. Ця установа виконує величезний об’єм роботи по прийому, розміщенню і забезпеченню судових і слідчих дій.
Саме в цій установі 31 липня 2009 року відбулась зустріч неповнолітніх з міста Чернігова та Ріпкинського району Чернігівської області, які мають проблеми з законом і перебувають на обліку у відділах кримінальної міліції у справах дітей, з неповнолітніми, які тут утримуються. Вони розповіли гостям про свій негативний особистий досвід протиправної поведінки, що привів їх до сумного фіналу – позбавлення волі на певний строк. Таке спілкування справило найбільше враження на неповнолітніх.
Крім того, працівники слідчого ізолятору ознайомили неповнолітніх з умовами тримання ув’язнених, правилами їх поведінки та розпорядком дня, правовими наслідками позбавлення волі.
У проведенні зустрічі взяли участь працівники Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Чернігівській області, помічник Міністра внутрішніх справ, співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області, представники благодійної організації.
Алла Лепеха,
помічник Міністра внутрішніх справ
з прав людини в Чернігівській області
03.08.09
Останні новини
Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12
Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.