Останні публікації
11.03.2010 16:40 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В ізоляторі тимчасового тримання Козелецького райвідділу міліції повісився чоловік
Певно, вирішив: краще в труну, ніж у тюрму. Його засуди¬ли умовно за крадіжки. Бо цупив і в своєму селі, і в сусідніх усе, що потрапляло під руку. В Олбинській сільраді (Димерка входить до неї) кажуть, що і по погребах лазив, і в пен¬сіонерок чавуни крав. Жив із співмешканкою Надією, інвалідом другої групи. Коли та отримувала пенсію, купувала пральний порошок чи пряники, забирав і йшов на «точку» міняти на чарку.
Востаннє односельці бачили його живим 20 лютого. Йшов у сусіднє Гайове. Міліція його затримала за постановою суду, якою строк три роки позбавлення волі з відстрочкою покарання на два роки було скасовано і замінено на реальні три роки тюрми.
Хоронитиме Лося брат. Батьки давно померли.
Валентина ОСТЕРСЬКА, "Чернігівсткі відомості", 24 лютого 2010 року
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.