Останні публікації
03.12.2014 18:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
До чернігівської жіночої колонії завітав Міжнародний фестиваль документального кіно
В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області в рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA» було продемонстровано фільм про права людини для засуджених установи.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.
Передувало перегляду фільму зустріч засуджених із заступником начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимиром Бобруйко, регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою та юристом Благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Григорієм Кропивою.
Засудженим жінкам Чернігівської виправної колонії № 44 показали фільм «Ув’язнені». Події фільму відбуваються у жіночій тюрмі «Неве Тірца», що розташована у центральній частині Ізраїлю. Очима трьох героїнь – іудейки, мусульманки і християнки – глядачі фільму спостерігають дворічну історію взаємин співкамерниць, а також стосунки жінок і тюремної охорони. В межах крихітних камер досліджується етнічна різноманітність. Ці жінки відгороджені й закриті від суспільства, а також від самих себе. Міцні й водночас уразливі відносини між ув’язненими і персоналом тюрми, а також стосунки в’язнів між собою сповнені загальною недовірою і, разом з тим, взаємоповагою.
Кожна глядачка, що перебуває в установі, по-своєму сприйняла та зрозуміла цей фільм. Після перегляду відбулося жваве обговорення побаченого.
Останні новини
Community Policing: взаємодія поліції та громади на засадах партнерства. Досвід Чернігова 16:54
До Революції Гідності місцеві органи внутрішніх справ (ОВС) були майже не підзвітні громаді і вели автономну діяльність, керуючись лише внутрішніми інструкціями та вказівками міліцейського керівництва. Це призвело до появи у населення прагнення самотужки дбати про безпеку, зокрема, через утворені незалежні загони самооборони.
Ефективна протидія домашньому насильству - спільна робота безпекових органів та громадськості 23:21
Регіон. Із запровадженням у 2020 році карантинних обмежень через спалах епідемії COVID-19 кількість звернень до поліції Чернігівщини щодо домашнього насильства збільшилася майже втричі. Крім того, область є однією з найбільш депресивних в Україні за економічними та демографічними показниками. Особливо вразливі категорії в цій ситуації – сільське населення, родини учасників бойових дій, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, члени яких часто піддаються сімейному насильству та насильству за ознакою статі.
Історія становлення системи громадського контролю безпекових органів в Чернігівській області 22:40
Чернігівщина - регіон з особливою історією та значним досвідом реалізації громадських ініціатив у сфері безпеки. Але, водночас, і певною специфікою, зокрема, через те, що є прикордонним.