Останні публікації
18.09.2015 16:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Регіональний центр з надання БВПД підписав Меморандум про співпрацю з громадськими організаціями щодо допомоги бійцям АТО
18 вересня 2015 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Українська фундація правової допомоги ініціювали проведення круглого столу на тему «Формування мережі безоплатної правової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей».
Головною метою зустрічі стало підписання Меморандуму про спільну діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги бійцям АТО та їх сім’ям.
Підписання зазначеного меморандуму має на меті: консолідувати зусилля сторін, спрямованих на реалізацію права зацікавлених осіб на безоплатну правову допомогу, зокрема – надання кваліфікованої юридичної допомоги бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні в медичних закладах та проходять/проходили службу у військових частинах Чернігівської області або у зоні проведення АТО та тих, хто проходить службу у визначених Меморандумом батальйонах.
В ході зустрічі були напрацьовані механізми співпраці Регіонального центру, місцевих центрів та громадських організацій.
Програмний Директор Української фундації правової допомоги зазначила, що вони готові допомогти громадським організаціям Чернігівщини в напрацюванні єдиної бази даних.
У рамках зустрічі директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко запропонувала всім присутнім підписати Меморандум про співпрацю.
Присутні громадські діячі охоче погодилися і почали цікавитися, чи зможуть інші організації, які не були присутніми також стати партнерами. Після позитивної відповіді і був підписаний Меморандум. Всі учасники круглого столу отримали по примірнику і почали обговорення важливих питань зазначених в Меморандумі.
У рамках Меморандуму сторони домовились про організацію та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості учасників АТО, які знаходяться на лікуванні в медичних закладах та проходять/проходили службу у військових частинах Чернігівської області, або у зоні проведення АТО. А також про спільну взаємодію з громадськими організаціями, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, державними підприємствами, установами та організаціями з метою недопущення порушення прав і свобод людини, а також – про оперативне розміщення на власних ресурсах інформації, яка може становити суспільний інтерес, та її поширення серед цільових груп.
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.