Останні публікації
06.03.2024 19:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Козелецькій та Кіптівській громадах
З моніторинговим візитом спільно з представницями ГУ Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області відвідали Козелецьку та Кіптівську територіальні громади, де обговорили реалізацію політики у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству в громадах.
В зустрічах прийняли участь заступники голів громад, представники структурних підрозділів селищної та сільської ради, старости, поліцейський офіцер громади.
Разом з представниками громади визначились, що для успішної реалізації політики у сфері протидії гендерно-зумовленого насильства мають бути реалізовані в громаді наступні компоненти:
📍визначений координатор на рівні заступника Голови громади, який несе персональну відповідальність разом з старостами громади;
📍створений дієвий дорадчо-консультативний орган - координаційна рада з питань протидії цьому явищу;
📍визначена відповідальна особа за реєстрацію повідомлень з числа виконавчих органів з питань сім'ї;
📍розроблена та затверджена комплексна/цільова програма/план дій;
📍затверджена програма для кривдників та є механізм її реалізації через навчання власного працівника чи закупівлі послуг;
📍затверджена програма по роботі з постраждалими особами;
📍проводиться превенційна робота.
Вдячні громадам за співпрацю, розуміння проблеми та бажання створення ефективних алгоритмів реагування та ідентифікації постраждалих осіб від гендерно-зумовленого насильства, та забезпечення комплексного підходу!
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” імплементується ГО "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.